Бінокль Vortex Crossfire HD 12x50 (CF-4314)
Відео 3Фото 4 |
Польовий бінокль із 12-кратним збільшенням. Відрізняється гарною світлосилою, що дозволяє проводити спостереження в сутінках або використовувати прилад для аматорської астрономії. Оптична система бінокля Vortex Crossfire HD 12x50 включає великі 50-мм лінзи та призматичний блок типу Roof з елементами, виготовленими з барієвого крона BaK-4. Призми оптики мають повне покриття, що просвітлює (забезпечує світлу і яскраву картинку) і покриття для фазової корекції (зводить до мінімуму спотворення кольорів, особливо по краях зображення). Корпус виготовлений з міцного полікарбонату, покритого тонким шаром гуми. Всередині корпус заповнений інертним газом (аргоном) для захисту від запотівання лінз. Конструкція приладу дозволяє регулювати міжзорічну відстань та підлаштовувати діоптрії адаптувати бінокль для кожного користувача індивідуально. В комплект входить чохол для зберігання та перенесення оптики.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Купити Vortex Crossfire HD 12x50
Усі ціни 6 →Lornetka Vortex Crossfire HD 12x50 (CF-4314) | 707 zł |
Lornetka Vortex Crossfire HD 12x50 (CF-4314) KOL.186-333 | 869 zł |
Lornetka Vortex Crossfire Hd 12X50 | 869 zł |
Vortex Optics - Lornetka Crossfire HD 12x50 - CF-4314 | 869 zł |
Lornetka Vortex Crossfire HD 12x50 RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWROT | 869 zł |
Lornetka Vortex Crossfire Hd 12X50 | 980 zł |
- HD-покриття лінз