Ножиці по металу Vorel 48080 лівий різ
Фото 4 |
Vorel 48080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 48080 лівий різ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Figurki ręczne nożyce do blachy lewe cięcie Cr-Ni 48080 | 47 zł |
TOYA Toya Vorel nożyce do blachy / kolor / lewe 48080 | 24 zł |
Vorel Nożyce do blachy lewe Cr-Ni dwukolorowa rączka 48080 | 33 zł |
Nożyce do blachy VOREL 48080, lewe | 18 zł |
Nożyce do blachy lewe, cr-ni, 2-kolorowa rękojeść. Vorel 48080 - ZYSKAJ RA | 18 zł |
Модификації Vorel 48080
Ціни на Vorel 48080 |
---|---|---|---|---|
Vorel 48080 лівий різ | від 18 zł | 6 пропозицій | ||
Vorel 48081 правий різ | від 18 zł | 6 пропозицій | ||
Vorel 48082 прямий різ | від 18 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →