Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9
Фото 6 |
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nóż Santoku 6.8526.17L9B Victorinox | 163 zł |
Victorinox Nóż Santoku 6.8526.17L9B | 199 zł |
Nóż Santoku 6.8526.17L9B Victorinox | 186 zł |
Ніж доступний в 5 кольорах:
- Swiss Classic 6.8523.17 - чорний
- Swiss Classic 6.8526.17L4 - зелений
- Swiss Classic 6.8526.17L5 - рожевий
- Swiss Classic 6.8526.17L8 - жовтий
- Swiss Classic 6.8526.17L9 - помаранчевий
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L8 | від 163 zł | 3 пропозиції | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L4 | від 163 zł | 4 пропозиції | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9 | від 163 zł | 3 пропозиції | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L5 | від 163 zł | 3 пропозиції | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8521.17 | від 174 zł | 6 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8523.17 | від 186 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →