Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern 6.9056.17K6
Фото 5 |
Victorinox Swiss Modern 6.9056.17K6 сірий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Modern 6.9056.17K6
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Victorinox VICTORINOX - Swiss Modern - Nóż Santoku - 17 cm | 249 zł |
VICTORINOX Nóż Santoku, ostrze ryflowane, 17 cm, oliwkowy 6.9056.17K6B | 245 zł |
Victorinox Nóż Santoku Z Rowkami gruen | 229 zł |
Nóż VICTORINOX Swiss Modern 6.9056.17K6B | Bezpłatny transport | Raty | 245 zł |
Nóż Santoku, ostrze ryflowane, 17 cm, oliwkowy VICTORINOX 6.9056.17K6B | 207 zł |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Victorinox Swiss Modern 6.9056.17K6:
- Вага — 107 г
- 6.9053.17 - black
- 6.9056.17K6 - olive green
Модификації Victorinox Swiss Modern 6.9056.17K6
Ціни на Victorinox Swiss Modern 6.9056.17K6 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Modern 6.9056.17K6 | від 207 zł | 5 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Modern 6.9053.17 | від 207 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →