Nóż kuchenny Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9
Zdjęcia 6 |
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż Santoku 6.8526.17L9B Victorinox | 163 zł |
Victorinox Nóż Santoku 6.8526.17L9B | 199 zł |
Nóż Santoku 6.8526.17L9B Victorinox | 186 zł |
Nóż dostępny w 5 kolorach:
- Swiss Classic 6.8523.17 - czarny
- Swiss Classic 6.8526.17L4 - zielony
- Swiss Classic 6.8526.17L5 - różowy
- Swiss Classic 6.8526.17L8 - żółty
- Swiss Classic 6.8526.17L9 - pomarańczowy
Modyfikacje Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9
Ceny na Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.8523.17 | od 186 zł | 10 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8521.17 | od 174 zł | 6 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9 | od 163 zł | 3 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L5 | od 163 zł | 3 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L4 | od 163 zł | 4 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L8 | od 163 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →