Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.8523.17
Фото 6 |
Victorinox Swiss Classic 6.8523.17 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.8523.17
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Victorinox Nóż uniwersalny Santoku Victorinox 6.8523.17G | 225 zł |
Victorinox VICTORINOX - Swiss Classic - Nóż Santoku - 17 cm - Czarny | 202 zł |
Victorinox Nóż uniwersalny Santoku 6.8523.17G | 225 zł |
NÓŻ SANTOKU SWISS CLASSIC Z RYFLOWANĄ KRAWĘDZIĄ VICTORINOX 6.8523.17B | 201 zł |
Swiss Classic Nóż Santoku ostrze ryflowane 17 cm RATY 0 | PayPo | GRATIS W | 209 zł |
ще 4 пропозиції
Колірні варіанти:
- 6.8523.17 B чорний
- 6.8526.17L4B зелений
- 6.8526.17L5B рожевий
- 6.8526.17L8B жовтий
- 6.8526.17L9B помаранчевий
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.8523.17
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.8523.17 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L8 | від 163 zł | 3 пропозиції | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L4 | від 163 zł | 4 пропозиції | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9 | від 163 zł | 3 пропозиції | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L5 | від 163 zł | 3 пропозиції | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8521.17 | від 174 zł | 6 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8523.17 | від 186 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →