Nóż kuchenny Victorinox Swiss Classic 6.8523.17
Zdjęcia 6 |
Victorinox Swiss Classic 6.8523.17 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Swiss Classic 6.8523.17
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox Nóż uniwersalny Santoku Victorinox 6.8523.17G | 225 zł |
Victorinox VICTORINOX - Swiss Classic - Nóż Santoku - 17 cm - Czarny | 202 zł |
Victorinox Nóż uniwersalny Santoku 6.8523.17G | 225 zł |
NÓŻ SANTOKU SWISS CLASSIC Z RYFLOWANĄ KRAWĘDZIĄ VICTORINOX 6.8523.17B | 201 zł |
Swiss Classic Nóż Santoku ostrze ryflowane 17 cm RATY 0 | PayPo | GRATIS W | 209 zł |
pokaż 4 oferty
Opcje kolorystyczne:
- 6.8523.17B czarny
- 6.8526.17L4B zielony
- 6.8526.17L5B różowy
- 6.8526.17L8B żółty
- 6.8526.17L9B pomarańczowy
Modyfikacje Victorinox Swiss Classic 6.8523.17
Ceny na Victorinox Swiss Classic 6.8523.17 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.8523.17 | od 186 zł | 10 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8521.17 | od 174 zł | 6 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9 | od 163 zł | 3 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L5 | od 163 zł | 3 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L4 | od 163 zł | 4 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L8 | od 163 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →