Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7832
Відео 1Фото 15 |
Victorinox Swiss Classic 6.7832 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7832
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nóż VICTORINOX Swiss Classic Niebieski | 21 zł |
Nóż VICTORINOX Swiss Classic Niebieski 6.7832 | 21 zł |
Victorinox Nóż do pomidorów, ząbkowany 110mm niebieski | 36 zł |
Victorinox Nóż do pomidorów 11 cm Victorinox niebieski | 37 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.7832
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.7832 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.7836.L118 | від 19 zł | 13 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7836.L114 | від 19 zł | 17 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7836.L119 | від 19 zł | 16 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7836.L115 | від 19 zł | 11 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7832 | від 19 zł | 10 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7831 | від 19 zł | 15 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7833 | від 20 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →