Nóż kuchenny Victorinox Swiss Classic 6.7832
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Victorinox Swiss Classic 6.7832 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Swiss Classic 6.7832
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż VICTORINOX Swiss Classic Niebieski | 21 zł |
Nóż VICTORINOX Swiss Classic Niebieski 6.7832 | 21 zł |
Victorinox Nóż do pomidorów, ząbkowany 110mm niebieski | 36 zł |
Victorinox Nóż do pomidorów 11 cm Victorinox niebieski | 37 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Victorinox Swiss Classic 6.7832
Ceny na Victorinox Swiss Classic 6.7832 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.7833 | od 20 zł | 15 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7831 | od 19 zł | 15 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7832 | od 19 zł | 10 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7836.L119 | od 19 zł | 16 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7836.L115 | od 19 zł | 11 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7836.L114 | od 19 zł | 17 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7836.L118 | od 19 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →