Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.6503.15
Victorinox Fibrox 5.6503.15 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.6503.15
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Victorinox Fibrox Boning Knife 15 Cm Breite Klinge Czarny,Posrebrzany V-5. | 92 zł |
Nóż do trybowania Fibrox Dual Grip, ostrze zakrzywione, gładkie, 15 cm 5.6 | 85 zł |
Nóż trybownik VICTORINOX 5.6503 15 cm, TWARDY | 62 zł |
Nóż Victorinox trybownik, zakrzywiony, 15 cm | 61 zł |
Модификації Victorinox Fibrox 5.6503.15
Ціни на Victorinox Fibrox 5.6503.15 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.6508.15 | від 68 zł | 1 пропозиція | ||
Victorinox Fibrox 5.6502.15 | від 68 zł | 1 пропозиція | ||
Victorinox Fibrox 5.6503.15 | від 61 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →