Nóż kuchenny Victorinox Fibrox 5.6503.15
Victorinox Fibrox 5.6503.15 |
|
Materiał uchwytu Fibrox to elastomer termoplastyczny (TPE), zastrzeżony materiał o bardzo niskiej ścieralności i wysokiej odporności na uderzenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Fibrox 5.6503.15
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox Fibrox Boning Knife 15 Cm Breite Klinge Czarny,Posrebrzany V-5. | 92 zł |
Nóż do trybowania Fibrox Dual Grip, ostrze zakrzywione, gładkie, 15 cm 5.6 | 85 zł |
Nóż trybownik VICTORINOX 5.6503 15 cm, TWARDY | 62 zł |
Nóż Victorinox trybownik, zakrzywiony, 15 cm | 61 zł |
Modyfikacje Victorinox Fibrox 5.6503.15
Ceny na Victorinox Fibrox 5.6503.15 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.6503.15 | od 61 zł | 4 oferty | ||
Victorinox Fibrox 5.6502.15 | od 68 zł | 1 oferta | ||
Victorinox Fibrox 5.6508.15 | od 68 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →