Зимова шина Uniroyal WinterExpert 205/60 R16 92H
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Uniroyal WinterExpert 205/60 R16 92H 205/60 R16 92 H 205/60 R16 96 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal WinterExpert 205/60 R16 92H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Uniroyal WinterExpert (205/60 R16 92H) 03633390000 | 631 zł |
Uniroyal WinterExpert ( 205/60 R16 92H EVc ) | 446 zł |
Uniroyal WinterExpert ( 205/60 R16 92H EVc ) 03633390000 | 441 zł |
Opony zimowe 205/60R16 92H WinterExpert Uniroyal | 385 zł |
Відеоогляди
Модификації Uniroyal WinterExpert 205/60 R16 92H
Ціни на Uniroyal WinterExpert 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Uniroyal WinterExpert 205/60 R16 92H | від 385 zł | 4 пропозиції | ||
Uniroyal WinterExpert 205/60 R16 96H | від 440 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →