Літня шина Uniroyal RainSport 5 255/45 R18 103Y
Відео 19Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Uniroyal RainSport 5 255/45 R18 103Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal RainSport 5 255/45 R18 103Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
UNIROYAL-2554518 103Y deszcz sport 5 -A/C/-opony letnie RAIN SPORT 5 | 681 zł |
Opona Uniroyal 255/45R18 RainSport 5 103Y XL - opony letnie 361106 | 617 zł |
Uniroyal RainSport 5 (255/45 R18 103Y) 03611060000 | 680 zł |
Uniroyal RainSport 5 ( 255/45 R18 103Y XL EVc ) | 699 zł |
Uniroyal RainSport 5 ( 255/45 R18 103Y XL EVc ) 03611060000 | 673 zł |
Opona letnia UNIROYAL RAINSPORT 5 255/45R18 103Y XL FR | 603 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →