Всесезонна шина Uniroyal AllSeasonMax 195/70 R15C 104R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Uniroyal AllSeasonMax 195/70 R15C 104R 195/70 R15 104 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal AllSeasonMax 195/70 R15C 104R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Uniroyal All Season Max (195/70 R15 104/102R) 04522230000 | 397 zł |
Uniroyal All Season Max ( 195/70 R15C 104/102R 8PR ) | 431 zł |
Uniroyal All Season Max ( 195/70 R15C 104/102R 8PR ) 04522230000 | 426 zł |
Opona Uniroyal 195/70R15C AllSeasonMax 104R M+S 3PMSF - opony dostawcze 45 | 403 zł |
Opona wielosezonowa UNIROYAL ALLSEASONMAX 195/70R15 104/102R | 363 zł |
Модификації Uniroyal AllSeasonMax 195/70 R15C 104R
Ціни на Uniroyal AllSeasonMax 195/70 R15C 104R |
---|---|---|---|---|
Uniroyal AllSeasonMax 195/70 R15C 104R | від 363 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →