Пневматична гвинтівка Umarex Hammerli Hunter Force 750 Combo
Umarex Hammerli Hunter Force 750 Combo |
|
Пружинно-поршнева пневматика зниженої потужності, дульна енергія пострілу у цій моделі не перевищує 7,5 Дж, а початкова швидкість кулі 250 м/с. Ця модель добре підійде для початківців стрільців, які тільки розвивають свої навички стрільби з пневматичної зброї. Ложе гвинтівки виконано з дерева, в районі рукоятки дерево має насічки, які запобігають ковзання в руці. Оконечник приклада покритий гумою для гасіння енергії віддачі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex Hammerli Hunter Force 750 Combo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karabinek wiatrówka HAMMERLI Hunter Force 750 Combo 4,5 (2.4948) | 641 zł |
Hammerli - Wiatrówka Hunter Force 750 Combo - 4,5 mm - 2.4948 | 929 zł |
Profesjonalna Szwajcarska Wiatrówka Hammerli Hunter Combo 750 TG 4,5mm - S | 750 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →