Комутатор Ubiquiti EdgeSwitch 48-500W
Ubiquiti EdgeSwitch 48-500W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti EdgeSwitch 48-500W
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti ES-48-500W Sieć/router czarny | 3 445 zł |
Ubiquiti EdgeSwitch 48 (500W) | 4 471 zł |
UBIQUITI Przełącznik 48x1GbE 2SFP 2SFP+ ES-48-500W NUUBQSZ48POE03A | 3 646 zł |
UBIQUITI ES-48-500W NET-WRPZ-UQI-065 | 3 499 zł |
Switch UBIQUITI EdgeSwitch PoE+ 48 500W | 3 499 zł |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →