Комутатор Ubiquiti UFiber OLT (UF-OLT)
Фото 6 |
Ubiquiti UFiber OLT 4 SFP / 1 SFP+8 SFP / 2 SFP+ |
|
Ubiquiti UFiber OLT є терміналом для підключення клієнтського обладнання за стандартом GPoN.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UFiber OLT
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti Networks U Fiber OLT Managed None czarny 1U - przełączniki siecio | 7 360 zł |
Ubiquiti UFiber OLT UF-OLT | 7 052 zł |
Switch UBIQUITI UF-OLT-EU | 7 147 zł |
Ubiquiti Networks U Fiber, OLT switch zarządzalny 1U Czarny UF-OLT | 7 417 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Ubiquiti UFiber OLT
Ціни на Ubiquiti UFiber OLT |
---|---|---|---|---|
Ubiquiti UFiber OLT-4 | від 5 270 zł | 2 пропозиції | ||
Ubiquiti UFiber OLT | від 6 721 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →