Кардридер Trust Dalyx Fast USB-C Card Reader (24136)
Фото 7 |
Trust Dalyx Fast USB-C Card Reader |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trust Dalyx Fast USB-C Card Reader
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Trust Dalyx szybki czytnik kart USB z aluminium ze złączem USB-C złącze US | 105 zł |
Czytnik Trust Dalyx USB-C (24136) | 157 zł |
Trust Usb C 24136 External Card Reader Czarny | 92 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →