Czytnik kart pamięci Trust Dalyx Fast USB-C Card Reader (24136)
Zdjęcia 7 |
Trust Dalyx Fast USB-C Card Reader |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trust 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trust.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trust Dalyx Fast USB-C Card Reader
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Trust Dalyx szybki czytnik kart USB z aluminium ze złączem USB-C złącze US | 105 zł |
Czytnik Trust Dalyx USB-C (24136) | 157 zł |
Trust Usb C 24136 External Card Reader Czarny | 92 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →