Корм для собак Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone 0.11 кг
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для собак Trixie →
від 14 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 100% буйвол, клас: преміум
від 12 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 57%, клас: преміум
від 14 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 90%, клас: преміум
від 14 zł
ласощі, сушки натуральні, 10 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою барбекю, клас: преміум
від 10 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 70%, клас: преміум
від 11 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 52%, клас: преміум
від 13 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: біла риба 90%, клас: преміум
від 11 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 65%, клас: преміум
від 14 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: яловичина, качка, гліцерин, протеїн, крохмаль, сіль, клас: преміум
від 10 zł
ласощі, сушки натуральні, 10 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з качкою, клас: преміум
від 13 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, клас: преміум
від 10 zł
ласощі, сушки натуральні, 6 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: з куркою та рисом, клас: преміум
від 12 zł
ласощі, сушки натуральні, 5 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з качкою, клас: преміум
від 13 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 61%, клас: преміум
від 13 zł
ласощі, сушки натуральні, 5 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з буйволом, клас: преміум
Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone 16 110 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trixie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trixie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Trixie Denta FunПорівняти в таблиці →
від 16 zł
ласощі, сушки натуральні, 3 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою барбекю, клас: преміум
від 32 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.25 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (яловичина, баранина, курка), сиром'ятна шкіра, клас: преміум
від 12 zł
ласощі, сушки натуральні, 10 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: шкіра риби сиг, сиром'ятна шкіра
від 17 zł
ласощі, сушки натуральні, 3 шт, 0.14 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою, клас: преміум
від 1 200 zł
ласощі, сушки натуральні, 100 шт, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, яловичина, сиг, крохмаль, гліцерин, сорбіт, мінерали, клас: преміум
від 17 zł
ласощі, кістка, 2 шт, 0.12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сиром'ятна шкіра, качине м'ясо
від 26 zł
ласощі, сушки натуральні, 3 шт, 0.25 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою, клас: преміум
від 16 zł
ласощі, палички, 3 шт, 0.14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сиром'ятна шкіра, яловичина 26%, сиг 8%, крохмаль
від 12 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качине м'ясо, сиром'ятна шкіра
від 9 zł
ласощі, сушки натуральні, 6 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою, клас: преміум
від 16 zł
ласощі, снеки, 0.12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: качка
від 19 zł
ласощі, сушки натуральні, 3 шт, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряча грудка
від 9 zł
ласощі, сушки натуральні, 5 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра, філе курки, клас: преміум
від 17 zł
ласощі, палички, 3 шт, 0.14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка
від 16 zł
ласощі, снеки, 8 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо, крохмаль
від 6 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: для зубів, в составе: сиром'ятна шкіра, спіруліна
від 19 zł
ласощі, палички, 1 шт, 0.17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: курка
від 10 zł
ласощі, 6 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сиром'ятна шкіра, м'ясо кролика 25%, крохмаль
від 14 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: сиром'ятна шкіра, спіруліна, клас: преміум
від 15 zł
ласощі, кістка, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо
Модификації Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone
Ціни на Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone |
---|---|---|---|---|
Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone 0.05 кг | від 6 zł | 2 пропозиції | ||
Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone 0.24 кг | від 27 zł | 2 пропозиції |