Корм для собак Trixie Premio Duckies 100 g (31538)
Фото 3 |
Trixie Premio Duckies 100 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trixie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trixie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trixie Premio Duckies 100 g
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Trixie PREMIO Duckies 100 g | 23 zł |
Trixie Duckies Kaczka 100 gChcesz zapewnić swojemu psu niskokaloryczne przekąski? Niezależnie od tego, czy jest to nagroda, podczas treningu, czy po pro... щеstu rozpieszczanie: Przysmak dla psa PREMIO Duckies 100 g marki Trixie to prawdziwy hit. Mali smakosze będą zadowoleni z pysznej kaczki. Przekąska jest odpowiednia dla psów wszystkich rozmiarów i w każdym wieku. Aktywne psy mają zwiększone zapotrzebowanie na energię. Ta bogata w białko karma dla psów dostarcza Twojemu psu niezbędnego białka. Specjalny skład może zredukować ryzyko nadwagi i pomóc psu osiągnąć prawidłową wagę. Twój podopieczny powinien być dodatkowo zachęcany do ruchu. Nie zawiera dodatku sztucznych wzmacniaczy smaku. Aby przekąski pozostały dla Twojego psa czymś wyjątkowym, należy je odpowiednio podawać. Jeśli Twój pies ma tendencję do nadwagi, szczególnie wskazane jest, aby otrzymywał niewielkie ilości przekąsek wysokoenergetyc Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 10 zł |
Trixie Kości Premio Duckies Light 100g | 15 zł |
Przysmak Duckies dla psa TRIXIE Premio, 100 gTrixie przekąska PREMIO Duckies dla psa z ekstra dużą zawartością mięsa z kaczki na wapiennych kostkach. Posiada w swoim skła... щеdzie aż 70% mięsa, dużą zawartoś... EmpikПоскаржитись | 12 zł |
Przysmak dla psa DUCKIES jasne kości panierowane w mięsie (trixie) | 12 zł |
Серія Trixie Premio
від 30 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 58%, клас: преміум
від 7 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: м'ясо 81%, преміум
від 286 zł
ласощі, 200 шт, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 94%, клас: преміум
від 12 zł
паста, 0.07 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (57% свинина, з них 28% свиняча печінка), бульйон
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 65%, клас: преміум
від 8 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: вміст м'яса 72%
від 16 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, сир
від 12 zł
паста, 0.07 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: бульйон з лосося, лосось 35%, олія, молочно-білковий порошок
від 27 zł
ласощі, снеки, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 65%, риби 18%, клас: преміум
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: утримання м'яса 65%, риба 18%, преміум
від 13 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 90%, клас: преміум
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: утримання м'яса 65%, риба 18%, преміум
від 13 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, в составе: качка
від 7 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 73%, преміум
від 8 zł
ласощі, 2 шт, 0.06 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка
від 6 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 67%, преміум
від 15 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: вміст м'яса 56%, клас: преміум
від 6 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: утримання м'яса 79%, преміум
від 14 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 88%, клас: преміум
від 5 zł
ласощі, палички, 0.02 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 95%, преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 14 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 90%, клас: преміум
від 14 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: яловичина, качка, гліцерин, протеїн, крохмаль, сіль, клас: преміум
від 14 zł
ласощі, сушки натуральні, 10 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою барбекю, клас: преміум
від 13 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 57%, клас: преміум
від 14 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 100% буйвол, клас: преміум
від 12 zł
ласощі, сушки натуральні, 5 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з качкою, клас: преміум
від 12 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 85%, клас: преміум
від 13 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: біла риба 90%, клас: преміум
від 10 zł
ласощі, сушки натуральні, 10 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з качкою, клас: преміум
від 13 zł
ласощі, сушки натуральні, 5 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з буйволом, клас: преміум
від 11 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: м’ясо 68%, риба 15%, клас: преміум
від 11 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 52%, клас: преміум