Корм для собак Trixie Denta Fun Mini Chewing Rolls 120 g (31347)
Закрити
Шапка
Trixie Denta Fun Mini Chewing Rolls 120 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trixie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trixie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trixie Denta Fun Mini Chewing Rolls 120 g
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Trixie Denta Fun Mini Duck Chewing Rolls 6 cm 120 g | 26 zł |
Trixie Przysmaki Denta Fun Mini Rolls, kaczka, 6cm, 120g (TX-31347) | 20 zł |
Przysmak z piersią kaczki TRIXIE Denta Fun Chewing Rolls, 120 gTrixie przysmak Denta Fun chewing rolls to pałeczki, owinięte mięsem z piersi z kaczki, wykonane są w 100% z naturalnych produktów. Przysmak nie zawiera cukr... EmpikПоскаржитись | 16 zł |
Серія Trixie Denta FunПорівняти в таблиці →
від 27 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.24 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра, клас: преміум
від 7 zł
ласощі, сушки натуральні, 100 шт, 0.45 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою, клас: преміум
від 12 zł
ласощі, 1 шт, 0.06 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряча, яловича печінка
від 6 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра, клас: преміум
від 36 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.02 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо, крохмаль, субпродукти, клас: преміум
від 14 zł
ласощі, 3 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче м'ясо, куряча печінка, сиром'ятна шкіра
від 8 zł
ласощі, палички, 0.06 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: з домашньою птицею
від 9 zł
ласощі, сушки натуральні, 50 шт, 0.23 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо, сиром'ятна шкіра, соєвий білок, крохмаль, гліцерин, кунжут, клас: преміум
від 11 zł
ласощі, кістка, 2 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сиром'ятна шкіра, качине м'ясо
від 38 zł
ласощі, сушки натуральні, 15 шт, 0.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з качкою, клас: преміум
від 9 zł
ласощі, сушки натуральні, 50 шт, 0.25 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо, крохмаль, куряча печінка, сиром'ятна шкіра, картопля,, клас: преміум
від 29 zł
ласощі, палички, 3 шт, 0.25 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: качка
від 13 zł
ласощі, сушки натуральні, 5 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з буйволом, клас: преміум
від 21 zł
ласощі, кістка, 0.22 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо, крохмаль, субпродукти, мінерали, клас: преміум
від 16 zł
ласощі, снеки, 0.12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою
від 18 zł
ласощі, сушки натуральні, 30 шт, 0.24 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою, клас: преміум
від 32 zł
ласощі, сушки натуральні, 30 шт, 0.24 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, качине м'ясо, крохмаль, гліцерин, сорбіт, мінерали, клас: преміум
від 19 zł
ласощі, кістка, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: курка
від 16 zł
ласощі, сушки натуральні, 3 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою барбекю, клас: преміум
від 33 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.25 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (яловичина, баранина, курка), сиром'ятна шкіра, клас: преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 17 zł
ласощі, сушки натуральні, 8 шт, 0.12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: яловичина, овочі
від 20 zł
ласощі, сушки натуральні, 2 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів
від 19 zł
ласощі, кістка, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: курка
від 16 zł
ласощі, снеки, 8 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо, крохмаль
від 20 zł
ласощі, палички, 1 шт, 0.17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: курка
від 20 zł
ласощі, сушки натуральні, 3 шт, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряча грудка
від 19 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.25 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: курячі шийки
від 19 zł
ласощі, палички, 3 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: яловичина, курка
від 16 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: яловичина
від 18 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: яловичина
від 18 zł
ласощі, палички, 3 шт, 0.03 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: курка
від 16 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (мінтай, лось, курка), чорниця, мінерали