Повільноварка TRISTAR VS-3915
Фото 7 |
TRISTAR VS-3915 2020 ріккерамічна |
|
Що вибрати: мультиварку, скороварку чи рисоварку?Розповідаємо, у чому різниця між мультиваркою, скороваркою та рисоваркою, які їх переваги та недоліки
Що таке технологія Sous vide (сувід) і чи потрібна вона на домашній кухні?Приготування домашніх страв «під вакуумом» розширить сімейне меню і приємно здивує ваших гостей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRISTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRISTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRISTAR VS-3915
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tristar VS-3915 wolnowar garnek ceramiczny ze stali nierdzewnej z 2 stopni | 168 zł |
Tristar VS-3915 - slow cooker | 159 zł |
Tristar Tristar Wolnowar, 180 W, 3,5 L, czarny | 167 zł |
Wolnowar TRISTAR 427174 | 188 zł |
Tristar Slowcooker VS-3915 180 W, 3.5 L, Number of programs 3, Black ...ni | 189 zł |
Tristar | VS-3915 | Slowcooker | 180 W | 3.5 L | Number of programs 3 | Bl | 230 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →