Wolnowar TRISTAR VS-3915
Zdjęcia 7 |
TRISTAR VS-3915 2020 rokceramiczna |
|
Co wybrać: wolnowar, szybkowar czy ryżowar?Opowiadamy, jaka jest różnica między wolnowarem, szybkowarem i ryżowarem, jakie są ich zalety i wady
Czym jest technologia sous vide (sous vide) i czy jest potrzebna w domowej kuchniGotowanie domowych potraw „pod próżnią” poszerzy rodzinne menu i mile zaskoczy Twoich gości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TRISTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TRISTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TRISTAR VS-3915
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tristar VS-3915 - slow cooker | 159 zł |
Tristar Tristar Wolnowar, 180 W, 3,5 L, czarny | 167 zł |
Wolnowar TRISTAR 427174 | 177 zł |
Tristar Slowcooker VS-3915 180 W, 3.5 L, Number of programs 3, Black ...ni | 189 zł |
Tristar | VS-3915 | Slowcooker | 180 W | 3.5 L | Number of programs 3 | Bl | 230 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →