Млинниця TRISTAR BP-2638
Фото 7 |
TRISTAR BP-2638 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRISTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRISTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRISTAR BP-2638
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tristar BP-2638 urządzenie do robienia naleśników średnica 30 cm w zestawi | 132 zł |
Tristar Naleśnikarka BP-2638, 1200 W, czarno-srebrna | 132 zł |
Vida Tristar Naleśnikarka BP-2638, 1200 W, czarno-srebrna | 234 zł |
Naleśnikarka TRISTAR BP-2638 | 140 zł |
Tristar Crepe maker BP-2638 Electric, 1200 W, Metallic silver ...nie z tej | 151 zł |
Naleśnikarka BP-2638, 1200 W, czarno-srebrna Lumarko! | 312 zł |
Tristar | Crepe maker | BP-2638 | 1200 W | Number of pastry 1 | Crepe | Si | 162 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →