Naleśnikarka TRISTAR BP-2638
Zdjęcia 7 |
TRISTAR BP-2638 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TRISTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TRISTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TRISTAR BP-2638
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tristar BP-2638 urządzenie do robienia naleśników średnica 30 cm w zestawi | 132 zł |
Tristar Naleśnikarka BP-2638, 1200 W, czarno-srebrna | 132 zł |
Vida Tristar Naleśnikarka BP-2638, 1200 W, czarno-srebrna | 234 zł |
Naleśnikarka TRISTAR BP-2638 | 140 zł |
Tristar Crepe maker BP-2638 Electric, 1200 W, Metallic silver ...nie z tej | 151 zł |
Naleśnikarka BP-2638, 1200 W, czarno-srebrna Lumarko! | 312 zł |
Tristar | Crepe maker | BP-2638 | 1200 W | Number of pastry 1 | Crepe | Si | 162 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →