Літня шина Triangle ReliaXTouring TE307 215/55 R16 97W
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Triangle ReliaXTouring TE307 215/55 R16 97W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle ReliaXTouring TE307 215/55 R16 97W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI TRIANGLE 215/55 R16 97W RELIAX TOURING CBPTE30721J16WFJ | 383 zł |
Triangle Reliax Touring TE307 (215/55 R16 97W) PTE30721J16WFJ | 362 zł |
Opona Triangle 215/55R16 TE307 97W - opony letnie CBPTE30721J16WFJ | 204 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →