Велосипед Trek Roscoe 6 2023 frame XXL (1047579)
Фото 24 |
Trek Roscoe 6 2023 frame XXL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Trek Roscoe 6 2023 frame XXL
Ціни на Trek Roscoe 6 2023 frame XXL |
---|---|---|---|---|
Trek Roscoe 6 2023 frame L | від 4 249 zł | 2 пропозиції | ||
Trek Roscoe 6 2023 frame M | від 4 249 zł | 2 пропозиції | ||
Trek Roscoe 6 2023 frame M/L | від 4 249 zł | 3 пропозиції | ||
Trek Roscoe 6 2023 frame S | від 4 249 zł | 3 пропозиції | ||
Trek Roscoe 6 2023 frame XL | від 4 249 zł | 2 пропозиції | ||
Trek Roscoe 6 2023 frame XS | від 4 249 zł | 4 пропозиції | ||
Trek Roscoe 6 2023 frame XXL | від 4 249 zł | 2 пропозиції |