Літня шина Toyo Proxes Comfort 185/60 R15 88H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Toyo Proxes Comfort 185/60 R15 88H 185/60 R15 88 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Proxes Comfort 185/60 R15 88H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toyo Proxes Comfort (185/60 R15 88H) 4070000 | 333 zł |
Toyo Proxes Comfort ( 185/60 R15 88H XL ) | 343 zł |
Toyo Proxes Comfort ( 185/60 R15 88H XL ) 5103300 | 339 zł |
Opona Toyo 185/60R15 PROXES COMFORT 88H XL. - opony letnie 51033 | 298 zł |
Toyo Proxes Comfort (185/60 R15 88H) 5103300 | 388 zł |
Toyo Proxes Comfort ( 185/60 R15 88H XL ) 4070000 | 339 zł |
Відеоогляди
Модификації Toyo Proxes Comfort 185/60 R15 88H
Ціни на Toyo Proxes Comfort 185/60 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Toyo Proxes Comfort 185/60 R15 88H | від 298 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →