Жорсткий диск Toshiba Canvio Advance 2.5" New HDTCA40EK3CA 4 ТБ
Фото 19 |
Toshiba Canvio Advance 2.5" New HDTCA40EK3CA 4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba Canvio Advance 2.5" New HDTCA40EK3CA 4 ТБ
Усі ціни 46 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toshiba Canvio Advance - Zewn?trzny dysk - 4TB - Czerwony | 548 zł |
Toshiba Canvio Advance 4TB czarny HD-EX-TOS-0011 | 503 zł |
Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Biały | 505 zł |
TOSHIBA Canvio Advance 4TB, USB 3.2, black HDTCA40EK3CA | 504 zł |
Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Biały | 505 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Toshiba Canvio Advance 2.5" New HDTCA40EK3CA
Ціни на Toshiba Canvio Advance 2.5" New HDTCA40EK3CA |
---|---|---|---|---|
Toshiba Canvio Advance 2.5" New HDTCA10EK3AA 1 ТБ | від 245 zł | 39 пропозицій | ||
Toshiba Canvio Advance 2.5" New HDTCA20EK3AA 2 ТБ | від 329 zł | 49 пропозицій | ||
Toshiba Canvio Advance 2.5" New HDTCA40EK3CA 4 ТБ | від 503 zł | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →