Телевізор Toshiba 24WA2063DG 24 "
Фото 5 |
Toshiba 24WA2063DG 24 "
24 "32 "
Екран:24 ", 1366x768 пікс, 60 Гц, Edge LED
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV (Android AOSP), Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Toshiba 24WA2063DG 24 "
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toshiba Telewizor LED 24 cale 24WA2063DG TVTOS24LWA20630 | 849 zł |
Telewizor LED Toshiba 24WA2063DG 24 cale HD Ready | 749 zł |
Toshiba 24WA2063DG Android TV-LCD-TOS-0100 | 949 zł |
Toshiba Telewizor LED 24 cale 24WA2063DG 70797 | 849 zł |
Toshiba Telewizor LED 24 cale 24WA2063DG 70797 | 849 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Toshiba 24WA2063DG
Ціни на Toshiba 24WA2063DG |
---|---|---|---|---|
Toshiba 24WA2063DG 24 " | від 749 zł | 9 пропозицій | ||
Toshiba 32WA2063DG 32 " | від 789 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →