Telewizor Toshiba 24WA2063DG 24 "
Zdjęcia 5 |
Toshiba 24WA2063DG 24 "
24 "32 "
Wyświetlacz:24 ", 1366x768 px, 60 Hz, Edge LED
Obraz:HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV (Android AOSP), Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Toshiba 24WA2063DG 24 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba Telewizor LED 24 cale 24WA2063DG TVTOS24LWA20630 | 849 zł |
Telewizor LED Toshiba 24WA2063DG 24 cale HD Ready | 749 zł |
Toshiba 24WA2063DG Android TV-LCD-TOS-0100 | 949 zł |
Toshiba Telewizor LED 24 cale 24WA2063DG 70797 | 849 zł |
Toshiba Telewizor LED 24 cale 24WA2063DG 70797 | 849 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Toshiba 24WA2063DG
Ceny na Toshiba 24WA2063DG |
---|---|---|---|---|
Toshiba 24WA2063DG 24 " | od 749 zł | 9 oferty | ||
Toshiba 32WA2063DG 32 " | od 789 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →