Біотуалет Thetford Porta Potti Qube 365
Відео 1Фото 5 |
Thetford Porta Potti Qube 365 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thetford 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thetford.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thetford Porta Potti Qube 365
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thetford WC chimique Porta Potti 365-21L A21W-944 | 467 zł |
Thetford Toaleta turystyczna PORTA POTTI 365 przenośna z pompką tłokową (0 | 532 zł |
Thetford, Toaleta turystyczna, PORTA POTTI 365, biały | 561 zł |
Toaleta turystyczna THETFORD PORTA POTTI 365 przenośna z pompką tłokową - | 587 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості біотуалету Thetford Porta Potti Qube 365:
- В комплекті санітарна рідина для верхнього і нижнього бака
РекомендуємоПорівняти в таблиці →