Toaleta turystyczna / kompostująca Thetford Porta Potti Qube 365
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Thetford Porta Potti Qube 365 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thetford 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thetford.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thetford Porta Potti Qube 365
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thetford WC chimique Porta Potti 365-21L A21W-944 | 467 zł |
Thetford Toaleta turystyczna PORTA POTTI 365 przenośna z pompką tłokową (0 | 532 zł |
Thetford, Toaleta turystyczna, PORTA POTTI 365, biały | 561 zł |
Toaleta turystyczna THETFORD PORTA POTTI 365 przenośna z pompką tłokową - | 587 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości toalety turystycznej / kompostującej Thetford Porta Potti Qube 365:
- Zawiera płyn sanitarny do zbiornika górnego i dolnego
PolecamyPorównaj w tabeli →