Кулер Thermalright Archon IB-E X2
Фото 8 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermalright 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermalright.
Купити Thermalright Archon IB-E X2
Thermalright Archon IB-E X2 - Ch?odzenie powietrzem procesora - Max 21 dBA | 383 zł |
Chłodzenie CPU Thermalright Archon IB-E X2 (100700544) | 353 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Thermalright Archon IB-E X2 - PACZKOMAT, POCZTA, KUR | 349 zł |
Велика плутанина
Живеться компанії Thermalright нелегко, адже дуже багато покупців плутають її з іншим, більш розрекламованим брендом – Thermaltake. Обидва цих виробника випускають комп'ютерні системи охолодження, під лише для Thermaltake це вторинний бізнес (основний – корпусу, мишки і клавіатури), тоді як Thermalright спеціалізується виключно на З і робить свою роботу, як кажуть, на совість.
Трубок багато не буває
Взяти до прикладу Thermalright Archon IB-E X2 – один з найефективніших однобаштових процесорних кулерів. Високої теплоємності вдалося досягти завдяки широкій мідної контактної пластини і аж восьми теплотрубкам, покритий нікелем для захисту від корозії. Зі свого боку алюмінієві ребра кулера продуваються відразу двома 14-см вентилятори (для спрощення їх підключення до материнської плати у комплекті поставляється розгалужувач з одного 4-контакного роз'єму на два). Саме вентилятори, а точніше їх дивний «болотистий» забарвлення, є єдиним недоліком кулера – цілісності дизайну з процесором і відеокартою, якщо він для вас важливий, досягти не вийде.
Екстремальний спорт
Природно, за ефективністю тепловідведення Archon IB-E X2 трохи поступається масивним двухбашенних кулерів, але зате він не перекриває слоти DIMM, даючи змогу встановлювати модулі оперативної пам'яті з високими радіаторами. Для среднеуровнего і навіть топового ігрового ПК Thermalright Archon IB-E X2 явно надмірний. Брати його має сенс тільки для екстремального розгону процесорів Intel LGA2011-v3 і AMD AM3+.