Маршрутизатор Teltonika TRB245 (TRB245000000)
Teltonika TRB245 |
|
Модель відноситься до промислових LTE роутерів. Додатково оснащується портами RS232 і RS485. Робота з Modbus.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teltonika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teltonika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teltonika TRB245
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Teltonika TRB245 Industrial M2M LTE CAT 4 Gateway TRB2450000 150 W12572756 | 756 zł |
TELTONIKA Bramka LTE TRB245 (Cat 4), 3G, 2G, RS232/RS485, Ethernet KMTETMO | 833 zł |
Teltonika TRB245 Gateway brama LTE Cat 4 LTE GPS | 835 zł |
Router TELTONIKA TRB245 | 822 zł |
TELTONIKA Bramka LTE TRB245 (Cat 4), 3G, 2G, RS232/RS485, Ethernet 115330 | 833 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →