ТВ-антена Telmor AP-136
Telmor AP-136 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Telmor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Telmor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Telmor AP-136
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Antena pokojowa Telkom-Telmor AP-136 DVB-T | 122 zł |
Antena RTV Telmor TV-Ray AP-136 (X264-9100-600-19) | 119 zł |
Antena telewizyjna TELKOM TELMOR DVB-T AP 136/LTE | 119 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →