Літня шина Taurus High Performance 215/55 R16 97H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Taurus High Performance 215/55 R16 97H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Taurus High Performance 215/55 R16 97H
Ціни на Taurus High Performance 215/55 R16 97H |
---|---|---|---|---|
Taurus High Performance 215/55 R16 93V | від 398 zł | 2 пропозиції | ||
Taurus High Performance 215/55 R16 93W | від 506 zł | 1 пропозиція | ||
Taurus High Performance 215/55 R16 97H | від 509 zł | 1 пропозиція | ||
Taurus High Performance 215/55 R16 97W | від 445 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →