Термосумка Spokey Eco 4.3L (929512)
Фото 5 |
Spokey Eco 4.3L 4.3 л12 л |
|
Виготовлений із водонепроникного та міцного матеріалу - Tyvek, який на 100% підлягає вторинній переробці.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spokey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spokey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spokey Eco 4.3L
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Torba termiczna SPOKEY Eco Carta (4.3 litra) | 37 zł |
Spokey Torba termiczna Eco Carta 4,3 L | 45 zł |
Spokey, Torba termiczna, Eco Carta, srebrna, 20x12x30 cm | 30 zł |
Модификації Spokey Eco 4.3L
Ціни на Spokey Eco 4.3L |
---|---|---|---|---|
Spokey Eco 4.3L | від 30 zł | 6 пропозицій | ||
Spokey Eco 12L | від 55 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →