Термосумка Spokey Icecube 4
Фото 11 |
Spokey Icecube 4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spokey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spokey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spokey Icecube 4
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Spokey, Torba termiczna, Icecube 4, 25x22x25 cm, 12l | 85 zł |
Torba termiczna SPOKEY IceCube 4 (12 litrów) | 80 zł |
Spokey Torba termiczna ICECUBE 4 (927380) | 85 zł |
Torba termiczna SPOKEY IceCube 4 (12 litrów) | 80 zł |
Модификації Spokey Icecube 4
Ціни на Spokey Icecube 4 |
---|---|---|---|---|
Spokey Icecube 1 | від 113 zł | 1 пропозиція | ||
Spokey Icecube 2 | від 60 zł | 6 пропозицій | ||
Spokey Icecube 3 | від 70 zł | 7 пропозицій | ||
Spokey Icecube 4 | від 80 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →