Рюкзак Spokey City Solar 30 л
Фото 11 |
Spokey City Solar |
|
Фронтальна панель має сонячну панель.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spokey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spokey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spokey City Solar 30 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Plecak SPOKEY City Solar Moro | 280 zł |
Spokey, City Solar, Plecak z panelem sol. BK | 223 zł |
Spokey City Solar Backpack 30l Szary | 398 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →