Кардридер Sony CFexpress Type B/XQD Memory Card Reader (MRW-G1)
Sony CFexpress Type B/XQD Memory Card Reader |
|
В комплекті кабель USB A – C USB і USB-C – C USB для підключення
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony CFexpress Type B/XQD Memory Card Reader
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony CFexpress czytnik kart pamięci typu B/XQD - USB 30 - Superszybki czyt | 511 zł |
Sony CFexpress typu B / XQD MRW-G1 (MRWG1.SYM) (w magazynie!) | 514 zł |
Czytnik kart pamięci CFexpress typu B/XQD SONY MRW-G1 | 647 zł |
Sony MRW-G1 CFexpress Type B/XQD Memory Card reader ...nie z tej ziemi - O | 630 zł |
Sony MRW-G1 Czytnik kart pamięci CFexpress typu B / XQD | 559 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →