Czytnik kart pamięci Sony CFexpress Type B/XQD Memory Card Reader (MRW-G1)
Sony CFexpress Type B/XQD Memory Card Reader |
|
Zawiera kabel USB A - USB C i USB C - USB C do podłączenia
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony CFexpress Type B/XQD Memory Card Reader
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony CFexpress czytnik kart pamięci typu B/XQD - USB 30 - Superszybki czyt | 511 zł |
Sony CFexpress typu B / XQD MRW-G1 (MRWG1.SYM) (w magazynie!) | 514 zł |
Czytnik kart pamięci CFexpress typu B/XQD SONY MRW-G1 | 647 zł |
Sony MRW-G1 CFexpress Type B/XQD Memory Card reader ...nie z tej ziemi - O | 630 zł |
Sony MRW-G1 Czytnik kart pamięci CFexpress typu B / XQD | 559 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →