Мотошолом SHOEI VFX-W
Фото 26 |
SHOEI VFX-W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SHOEI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SHOEI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SHOEI VFX-W
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Shoei Vfx-w Dissent Off-road Helmet Wielokolorowy L 482999Kask motocyklowy SHOEI VFX-W Dissent w kolorze czarnym/fioleto MotardINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 867 zł |
Shoei Vfx-w Dissent Off-road Helmet Wielokolorowy XL 483002Kask motocyklowy SHOEI VFX-W Dissent w kolorze czarnym/fioleto MotardINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 867 zł |
Shoei Vfx-w Super Hue Tc4 Off-road Helmet Zielony XS 544727Kask SHOEI VFX-W Super Hue TC4 Motocross to wysokiej wydajności kask przeznaczony specjalnie do przygód off-road. Dzięki swoj... щеemu stylowemu połączeniu jasno szarego i jasno zielonego koloru, ten kask nie tylko zapewnia wyższy poziom ochrony, ale także wyróżnia się z tłumu. Wykonany z trwałej i lekkiej skorupy Advanced Integrated Matrix Plus (AIM+), kask ten oferuje doskonałą absorpcję i rozpraszanie uderzeń, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo dla kierowcy. VFX-W posiada również podwójną warstwę wyściółki EPS, która zwiększa absorpcję uderzeń i wentylację dla chłodnego i wygodnego jazdy. Wyposażony w wiele kanałów wentylacyjnych, kask zapewnia optymalny przepływ powietrza, aby utrzymać głowę kierowcy w chłodnym stanie podczas intensywnych przejażdżek. Strategicznie umieszczone wyloty wentylacyjne skutecznie usuwają gorące powietrze i wilgoć, zapobiegając przegrzewaniu i zaparowywaniu. Kask SHOEI VFX-W Super Hue TC4 Motocross wyposażony jest w innowacyjny system Emergency Quick Release System (EQRS) umożliwiający szybkie i bezpieczne usunięcie kasku w przypadku wystąpienia awaryjnej sytuacji. Regulowane wejścia wentylacji i wyściółki policzkowe umożliwiają dostosowanie dopasowania, zapewniając, że kask pozostaje w miejscu podczas jazdy. Zaprojektowany z myślą o jazdach off-road, kask posiada dużą, regulowaną szypułkę, która zapewnia wyższy poziom ochrony przed oślepieniem słonecznym, mączką i zanieczyszczeni MotardINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 857 zł |
Shoei Vfx-w Hectic Tc1 Off-road Helmet Czarny L 735996Kask SHOEI VFX-W Hectic TC1 w kolorze czarno-czerwony MotardINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 924 zł |
Shoei Vfx-w Hectic Tc1 Off-road Helmet Czarny XL 736009Kask SHOEI VFX-W Hectic TC1 w kolorze czarno-czerwony MotardINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 785 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 722 zł
крос, з'ємний козирок, шкаралупа: скловолокно, сертифікат безпеки: ECE, 1300 г, розмір: XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
від 799 zł
крос, з'ємний козирок, шкаралупа: карбон, сертифікат безпеки: DOT, Snell, 1450 г, розмір: XS, SM, MD, LG, XL, XXL
від 1 272 zł
крос, з'ємний козирок, шкаралупа: карбон, сертифікат безпеки: ECE, DOT, 1000 г, розмір: XS, S, M, L, XL, XXL
від 243 zł
інтеграл, шкаралупа: термопластик, сертифікат безпеки: ECE, 1550 г, розмір: XS, S, M, L, XL
від 451 zł
відкритий, шкаралупа: термопластик, сертифікат безпеки: ECE, DOT, 1300 г, розмір: XS, S, M, L, XL
від 495 zł
відкритий, шкаралупа: термопластик, сертифікат безпеки: ECE, розмір: XS, S, M, L, XL, XXL
від 885 zł
модульний, УФ захист, з'ємний козирок, шкаралупа: термопластик, сертифікат безпеки: ECE, 1740 г, розмір: XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
від 1 954 zł
ендуро, з'ємний козирок, шкаралупа: скловолокно, сертифікат безпеки: ECE, 1620 г, розмір: XS, S, M, L, XL, XXL
від 302 zł
інтеграл, УФ захист, шкаралупа: термопластик, сертифікат безпеки: ECE, 1550 г, розмір: XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
від 740 zł
інтеграл, УФ захист, шкаралупа: термопластик, сертифікат безпеки: ECE, DOT, розмір: XS, S, MS, ML, L, XL, XXL
від 259 zł
крос, з'ємний козирок, шкаралупа: термопластик, сертифікат безпеки: ECE, 1200 г, розмір: XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL