Kask motocyklowy SHOEI VFX-W
Zdjęcia 26 |
SHOEI VFX-W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SHOEI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SHOEI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SHOEI VFX-W
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shoei Vfx-w Dissent Off-road Helmet Wielokolorowy L 482999Kask motocyklowy SHOEI VFX-W Dissent w kolorze czarnym/fioleto MotardINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 870 zł |
Shoei Vfx-w Dissent Off-road Helmet Wielokolorowy XL 483002Kask motocyklowy SHOEI VFX-W Dissent w kolorze czarnym/fioleto MotardINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 870 zł |
Shoei Vfx-w Super Hue Tc4 Off-road Helmet Zielony XS 544727Kask SHOEI VFX-W Super Hue TC4 Motocross to wysokiej wydajności kask przeznaczony specjalnie do przygód off-road. Dzięki swoj... więcejemu stylowemu połączeniu jasno szarego i jasno zielonego koloru, ten kask nie tylko zapewnia wyższy poziom ochrony, ale także wyróżnia się z tłumu. Wykonany z trwałej i lekkiej skorupy Advanced Integrated Matrix Plus (AIM+), kask ten oferuje doskonałą absorpcję i rozpraszanie uderzeń, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo dla kierowcy. VFX-W posiada również podwójną warstwę wyściółki EPS, która zwiększa absorpcję uderzeń i wentylację dla chłodnego i wygodnego jazdy. Wyposażony w wiele kanałów wentylacyjnych, kask zapewnia optymalny przepływ powietrza, aby utrzymać głowę kierowcy w chłodnym stanie podczas intensywnych przejażdżek. Strategicznie umieszczone wyloty wentylacyjne skutecznie usuwają gorące powietrze i wilgoć, zapobiegając przegrzewaniu i zaparowywaniu. Kask SHOEI VFX-W Super Hue TC4 Motocross wyposażony jest w innowacyjny system Emergency Quick Release System (EQRS) umożliwiający szybkie i bezpieczne usunięcie kasku w przypadku wystąpienia awaryjnej sytuacji. Regulowane wejścia wentylacji i wyściółki policzkowe umożliwiają dostosowanie dopasowania, zapewniając, że kask pozostaje w miejscu podczas jazdy. Zaprojektowany z myślą o jazdach off-road, kask posiada dużą, regulowaną szypułkę, która zapewnia wyższy poziom ochrony przed oślepieniem słonecznym, mączką i zanieczyszczeni MotardINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 859 zł |
Shoei Vfx-w Hectic Tc1 Off-road Helmet Czarny XL 736009Kask SHOEI VFX-W Hectic TC1 w kolorze czarno-czerwony MotardINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 787 zł |
Shoei Vfx-w Hectic Tc1 Off-road Helmet Czarny XS 735965Kask SHOEI VFX-W Hectic TC1 w kolorze czarno-czerwony MotardINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 787 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 722 zł
cross, zdejmowany daszek, skorupa: włókno szklane, certyfikat bezpieczeństwa: ECE, 1300 g, rozmiar: XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
od 1 272 zł
cross, zdejmowany daszek, skorupa: włókno węglowe, certyfikat bezpieczeństwa: ECE, DOT, 1000 g, rozmiar: XS, S, M, L, XL, XXL
od 264 zł
integralny, skorupa: tworzywo termoplastyczne, certyfikat bezpieczeństwa: ECE, 1550 g, rozmiar: XS, S, M, L, XL
od 1 077 zł
cross, zdejmowany daszek, skorupa: włókno węglowe, 980 g, rozmiar: XS, S, M, L, XL
od 465 zł
otwarty, skorupa: tworzywo termoplastyczne, certyfikat bezpieczeństwa: ECE, DOT, 1300 g, rozmiar: XS, S, M, L, XL
od 799 zł
cross, zdejmowany daszek, skorupa: włókno węglowe, certyfikat bezpieczeństwa: DOT, Snell, 1450 g, rozmiar: XS, SM, MD, LG, XL, XXL
od 518 zł
cross, zdejmowany daszek, skorupa: tworzywo termoplastyczne, certyfikat bezpieczeństwa: ECE, 1180 g, rozmiar: XS, S, M, L, XL, XXL
od 1 526 zł
integralny, skorupa: włókno szklane, certyfikat bezpieczeństwa: ECE, 1360 g, rozmiar: XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
od 495 zł
otwarty, skorupa: tworzywo termoplastyczne, certyfikat bezpieczeństwa: ECE, rozmiar: XS, S, M, L, XL, XXL
od 885 zł
modularny, odporność na promieniowanie UV, zdejmowany daszek, skorupa: tworzywo termoplastyczne, certyfikat bezpieczeństwa: ECE, 1740 g, rozmiar: XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
od 1 954 zł
enduro, zdejmowany daszek, skorupa: włókno szklane, certyfikat bezpieczeństwa: ECE, 1620 g, rozmiar: XS, S, M, L, XL, XXL
od 302 zł
integralny, odporność na promieniowanie UV, skorupa: tworzywo termoplastyczne, certyfikat bezpieczeństwa: ECE, 1550 g, rozmiar: XXS, XS, S, M, L, XL, XXL