Мотошолом SHARK Explore-R Blank
Фото 9 |
SHARK Explore-R Blank |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SHARK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SHARK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SHARK Explore-R Blank
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kaski motocyklowe Shark EXPLORE-R BLANK Mata KMA Noir S 312329395 | 1 975 zł |
Shark Explore R Blank Off-road Helmet Czarny XS HE6162EKAOXS | 873 zł |
Shark Explore R Blank Off-road Helmet Czarny XS HE6162EKBAXS | 873 zł |
Додаткові функції і можливості мотошолома SHARK Explore-R Blank:
- Комплектується очками та склом
РекомендуємоПорівняти в таблиці →