Kask motocyklowy SHARK Explore-R Blank
Zdjęcia 9 |
SHARK Explore-R Blank |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SHARK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SHARK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SHARK Explore-R Blank
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kaski motocyklowe Shark EXPLORE-R BLANK Mata KMA Noir S 312329395 | 1 975 zł |
Shark Explore R Blank Off-road Helmet Czarny XS HE6162EKAOXS | 879 zł |
Shark Explore R Blank Off-road Helmet Czarny XS HE6162EKBAXS | 879 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kasku motocyklowego SHARK Explore-R Blank:
- W zestawie okupary i szkło
PolecamyPorównaj w tabeli →