Kask motocyklowy SHARK Spartan Carbon
Wideo 11Zdjęcia 18 |
SHARK Spartan Carbon |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SHARK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SHARK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SHARK Spartan Carbon
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motorrad-Integralhelm Shark spartan GT carbon skin SPARTAN CARBON GT | 1 751 zł |
Shark Spartan Carbon 1.2 Skin DWS Carbon White Silver Full Face Helmet Siz | 1 217 zł |
Shark Spartan Carbon Skin Kask całotwarzowy węglowy czarny | 1 303 zł |
Shark SHARK Kask integralny SPARTAN CARBON SKIN biały/cz | 1 999 zł |
Shark SHARK Kask integralny SPARTAN CARBON SKIN cz/czer | 1 999 zł |
Shark SHARK Kask integralny SPARTAN CARBON SKIN czarny | 1 999 zł |
Shark Spartan Carbon Silicium LE Kask całotwarzowy węglowy czarny biały | 1 042 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →