Масляний обігрівач Sencor SOH 3213 WH 13 секц 2.5 кВт (SOH 3313 BK)
Фото 4 |
Sencor SOH 3213 WH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SOH 3213 WH 13 секц 2.5 кВт
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SENCOR Biały SOH 3213WH elektryczny grzejnik olejowy 2500 W 13 lameli zabe | 692 zł |
Grzejnik Sencor SOH 3313BK olejowy 2500 W | 502 zł |
Sencor Elektryczny grzejnik olejowy Sencor SOH 3213WH | 747 zł |
Sencor SOH 3213WH Elektryczny grzejnik olejowy | 500 zł |
Sencor Elektryczny grzejnik olejowy Sencor SOH 3313BK | 747 zł |
Grzejnik Sencor SOH 3213WH olejowy 2500 W | 652 zł |
Sencor SOH 3313BK Elektryczny grzejnik olejowy | 500 zł |
Модификації Sencor SOH 3213 WH
Ціни на Sencor SOH 3213 WH |
---|---|---|---|---|
Sencor SOH 3209 WH 9 секц 2 кВт | від 300 zł | 10 пропозицій | ||
Sencor SOH 3211 WH 11 секц 2.3 кВт | від 397 zł | 11 пропозицій | ||
Sencor SOH 3213 WH 13 секц 2.5 кВт | від 500 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →