Grzejnik olejowy Sencor SOH 3213 WH 13 żeberek 2.5 kWh (SOH 3313 BK)
Zdjęcia 4 |
Sencor SOH 3213 WH |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SOH 3213 WH 13 żeberek 2.5 kWh
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR Biały SOH 3213WH elektryczny grzejnik olejowy 2500 W 13 lameli zabe | 692 zł |
Grzejnik Sencor SOH 3313BK olejowy 2500 W | 502 zł |
Sencor Elektryczny grzejnik olejowy Sencor SOH 3213WH | 747 zł |
Sencor SOH 3213WH Elektryczny grzejnik olejowy | 500 zł |
Sencor Elektryczny grzejnik olejowy Sencor SOH 3313BK | 747 zł |
Grzejnik Sencor SOH 3213WH olejowy 2500 W | 652 zł |
Sencor SOH 3313BK Elektryczny grzejnik olejowy | 500 zł |
Modyfikacje Sencor SOH 3213 WH
Ceny na Sencor SOH 3213 WH |
---|---|---|---|---|
Sencor SOH 3209 WH 9 żeberek 2 kWh | od 300 zł | 9 oferty | ||
Sencor SOH 3211 WH 11 żeberek 2.3 kWh | od 397 zł | 10 oferty | ||
Sencor SOH 3213 WH 13 żeberek 2.5 kWh | od 500 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →